Новости рынка

Партнери


Home Во Львове Інтерв'ю Кобзона допомогло вирахувати адресу будинку Януковича в Підмосков'ї

Самое популярное

Інтерв'ю Кобзона допомогло вирахувати адресу будинку Януковича в Підмосков'ї

Колишній президент України Віктор Янукович живе в підмосковному селищі Баковка. Про це в Facebook написав журналіст Валерій Калниш.

До такого висновку Калниш прийшов, грунтуючись на інтерв'ю співака Йосипа Кобзона і даних онлайн-карт. Артист 25 серпня розповів порталу Поступ, що в Баковці йому належить дача, яку в минулому столітті займав радянський маршал Павло Рибалко, а зараз «паркан до паркану» до неї живе Янукович. «Його туди поселили після перевороту на Майдані. Огорожу такої висоти ви й уявити собі не можете! »- додав Кобзон , зазначивши, що цю огорожу іноді жартома називає китайською стіною.

Слова артиста допомогли журналісту визначити, що будинок, в якому проживає Янукович, імовірно знаходиться за адресою вулиця Лісова, 25б - по сусідству з дачею Кобзона і неподалік від бази футбольного клубу «Локомотив».

Віктор Янукович втік з України після того, як в лютому 2014 го в результаті протестних акцій Києві сталася зміна влади. Пізніше нове українське керівництво звинуватило колишнього президента в державній зраді. На території Росії політику надано тимчасовий притулок.

 
Последние новости